Reta Mimarlık
+90 532 314 95 49

Hakkımızda

20 yıllık piyasa deneyimiyle 1991 yılında faaliyete geçen firma, yurt içi ve yurt dışında inşaat, iç mimarlık, tasarım alanında anahtar teslim şeklinde projelendirme ve uygulama ekibi ile çalışmaktadır. RETA, mimari ve iç mimari alanında yaratıcı tasarımları ve kusursuz iş yaptırabilmesi ile tanınan; ülkemizin önde gelen “mimarlık, iç mimarlık, inşaat proje yönetimi ve müteahhitlik” firmasıdır.

RETA ,
Müzeler: “Yapının restorasyonu yapılarak, konusuna uygun modern müzecilik anlayışına uygun, grafik ve sergileme ünitelerinin tasarlanması ve sergilenmesi”.
Ticari Mekânlar: “Ofisler, banka şubeleri, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları”
Oteller&Hastaneler: “Konferans salonları, müzeler, otomobil showroomları, sinemalar iş merkezleri vs.”
Özel Villalar&Konutlar : “Geniş çaplı, her tip yapı konusundaki proje ve uygulama” deneyimi ile bilinir.

Reta’nın sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, Mühendislik-Mimarlık- İç Mimari- “inşaat proje yönetimi” ve “anahtar teslim müteahhitlik” hizmetleri olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temel anahtarıdır.

1991 yılından bu yana, referans listemizde yer alan büromuz; müze, konut ve ofis projeleri, restorasyon, yenileme, dekorasyon ve inşaat işlemleri yürütmektedir. Bizim uygulama ekibimiz, özellikle Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’de, hem yerli, hem de yabancı müşterilerimizle bir çok proje ve uygulama yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.

Kadromuzda mimarlar, iç mimarlar, grafik tasarımcıları, ışık, ses mühendisleri ve danışmanlar dahil olmak üzere çok yönlü bir kadroya sahibiz. Bugüne kadar, Reta grubumuz, başarıyla yurt içi ve yurt dışı projeleri için birçok tasarım ve uygulama hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Son referanslarımızdan bazıları; Tripoli - Libya Tarih Müzesi, Roma - Libya Akedemia Müze - Sergisi, Belçika Başkonsolosluğu - İstanbul bina restorasyonu ve içmimarisi, Darphane Para Müzesi, villalar, cafe ve restaurantlar ile birçok oteller bulunmaktadır.
RETA Mimarlık - İnşaat ve Tasarım Ekibi birçok tanınmış firma ile çalışmıştır. Grubumuz yaptığımız projeler ve uygulamalarda, uluslararası başarılar ve yurt içi yarışmalarda birçok ödül kazanmıştır.
Siz değerli, tasarıma ve titizliğe önem veren müşterilerimiz ile işbirliği umuduyla…

HİZMETLERİMİZ

MİMARİ ve İÇ MİMARİ PROJE

Restorasyon ve renovasyonu yapılacak olan yapıların içmimarlık projeleri 3D Max ve animasyon şeklinde hazırlanmaktadır.

MİMARİ ve İÇ MİMARİ UYGULAMA

Projesi yapılmış olan yapılar, günümüz inovatif ve çevreci malzemelerle kendi ekimiz tarafından uygulanmaktadır.

KONSEPT TASARIMI VE 3D DİZAYN

Gerek mağaza gerekse konutlar içerisinde şahıs ve kurumsal kimlik oluşturularak, 3D Max dizayn ve animasyon şeklinde uygulanır.

MOBİLYA TASARIM - UYGULAMA

Dizaynı yapılmış mobilyalar, ergonomiye uygun olarak kişiye özel tasarlanmış olup her türlü malzeme ile gerçekleştirilmektedir.

ENDÜSTRİYEL TASARIM ÜRÜNLERİ

Her türlü kullanım objesi şişeden mobilyaya kadar endüstriyel üretimi öncesi tasarlanarak ve kalıplanarak gerçekleştirilmektedir.

İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ

Gerek mevcut inşaatların gerekse yeniden yapılacak projelerin, sahadaki imalat süreçlerini irdeleyerek bu projelerin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

İLETİŞİME GEÇİN

iletisim
+90 212 247 77 75, +90 532 314 95 49
+90 212 247 94 11
info@retamimarlik.com
Abdi İpekçi Caddesi Bostan Sokak Orjin Apt. NO:15 Kat:5 Nişantaşı - İstanbul / Türkiye
Teşekkürler, mesajınız bizlere ulaşmıştır.
Özür dileriz, forma bir hata oluştu.
© Reta Mimarlik 2017. Tüm Hakları Saklıdır.